Word Ook Ambassadeur MQ

Word ook ambassadeur voor Stichting Jarige Job!

Bij Stichting Jarige Job geloven ze dat elk kind zijn of haar verjaardag moet kunnen vieren, ongeacht de financiële situatie thuis. Jij kunt een cruciale rol spelen in het verspreiden van deze boodschap en het helpen van kinderen in armere gezinnen door ambassadeur te worden voor Stichting Jarige Job.

Het beste nieuws? Het is flexibel vrijwilligerswerk dat perfect te combineren is met je werk, gezin en andere bezigheden. Als ambassadeur ben jij het visitekaartje van Stichting Jarige Job in jouw eigen omgeving. Je hebt de kans om mensen te informeren over het belangrijke werk dat we doen en hoe zij een bijdrage kunnen leveren. Dit kan variëren van het geven van voorlichting op scholen tot het spreken voor verenigingen en (service)clubs in jouw buurt.

En het mooie is… je bepaalt zelf welke activiteiten je onderneemt. En wanneer je deze onderneemt. Zelfs onder werktijd, wanneer je werk het toelaat en in overleg met je leidinggevende. Door jouw inzet kunnen we de bekendheid van Stichting Jarige Job vergroten en nog meer kinderen de kans geven om een onvergetelijke verjaardag te beleven.

“Door jouw inzet geven we nog meer kinderen de kans op een onvergetelijke verjaardag!”

Naast het verspreiden van bewustwording, kun je als ambassadeur ook donaties in ontvangst nemen. Deze donaties zijn van onschatbare waarde voor het voortbestaan van onze stichting en stellen ons in staat om meer verjaardagsboxen te verstrekken aan kinderen met een lastige financiële thuissituatie.

Ambassadeur aan het woord
Collega Mark is inmiddels ruim een jaar ambassadeur van Stichting Jarige Job. Hij deelt graag wat het ambassadeurschap voor hem betekent:
“Toen ik bij Hago kwam werken, kwam ik ook in aanraking met Stichting Jarige Job. Het begon met een dag inpakken in Rotterdam, waar ik echt enthousiast werd van de saamhorigheid, liefdadigheid en de teamgeest. Dat er in Nederland kinderen zijn die hun verjaardag niet kunnen vieren, raakte mij. En velen van ons zullen zich de verjaardagen uit onze schooltijd nog herinneren: hoe leuk was het, dat je ook op school een feestje kon vieren! Stichting Jarige Job zet zich ervoor in, dat alle kinderen hun verjaardag kunnen vieren. Ik vind dat mooi en draag daar graag mijn steentje aan bij.

Als ambassadeur van Stichting Jarige Job maak je deel uit van een leuke groep vrijwilligers, die zich allemaal inzetten voor hetzelfde doel. Je komt met veel verschillende organisaties en mensen in contact door deel te nemen aan activiteiten of bij een bijeenkomst van een vereniging uitleg te geven over het werk van Stichting Jarige Job. Het doel? Stichting Jarige Job verder op de kaart zetten en ervoor zorgen dat zoveel mogelijk verjaardagsboxen kunnen worden gefinancierd! Mijn eigen ervaring is dat het veel voldoening geeft om op deze manier iets terug te doen voor mens en maatschappij.”

Bied ook de kans om positief bij te dragen aan de gemeenschap

Wil je meer weten over hoe je ambassadeur kunt worden voor Stichting Jarige Job? Neem dan contact met Josine Dekker op via josine.dekker@vebegofoundation.com. Zij voorziet je graag van alle benodigde informatie en ondersteuning om een positieve impact te maken op de levens van kinderen die het minder breed hebben. Samen kunnen we ervoor zorgen dat elk kind de verjaardag krijgt die het verdient!

Word Ook Ambassadeur2
Word Ook Ambassadeur4
Word Ook Ambassadeur3
Word Ook Ambassadeur5
Je steentje bijdragen aan Stichting Jarige Job?

Wil jij meer weten of je steentje bijdragen aan Stichting Jarige Job? Klik op de button hieronder of neem contact op met Josine via josine.dekker@vebegofoundation.com

Ik wil een steentje bijdragen
Inpakbrigade

Meer nieuws

VF Blog Header Stichting Jarige Job
Stichting Jarige Job

Doe mee: Help verjaardagsboxen inpakken voor Stichting Jarige Job!

17-04-2024
< 1 min.
Doe mee: Help verjaardagsboxen inpakken voor Stichting Jarige Job!
Jarige Job
Stichting Jarige Job

Steek jij ook mee de handen uit de mouwen?

01-02-2024
< 1 min.
Steek jij ook mee de handen uit de mouwen?
Inpakbrigade
Stichting Jarige Job

Feestvreugde en Solidariteit bij de Jarige Job Inpakbrigade van Vebego!

13-12-2023
< 1 min.
Feestvreugde en Solidariteit bij de Jarige Job Inpakbrigade van Vebego!