VF Blog Header Taekwondo Keulen

Dankbare donatie voor trainingsapparatuur Taekwondoclub in Keulen

De Vebego Foundation heeft recentelijk een waardevolle donatie gedaan aan een kleine taekwondoclub in het zuiden van Keulen, dankzij het initiatief van collega Stefano Rhassi, Divisiemanager bij Vebego Duitsland. Via ons project 'Mijn Inzet, Mijn Project' heeft Stefano een aanvraag ingediend en een gulle donatie van 500 euro voor deze sportvereniging mogelijk gemaakt.

De taekwondoclub, waarvoor deze donatie bestemd is, bevindt zich in het zuiden van Keulen en richt zich voornamelijk op kinder- en jeugdwerk. Dankzij de bijdrage van de Vebego Foundation via ‘Mijn Inzet, Mijn Project’ kon de club nieuwe trainingsapparatuur aanschaffen. “Deze apparatuur was niet alleen dringend nodig, maar zal ook de trainingen aanzienlijk veiliger zal maken”, verklaart Stefano. “Namens de Raad van Bestuur en alle leden van Kihap Köln willen we onze oprechte dankbaarheid uiten. De bijdrage van de Vebego Foundation voor onze stichting is zeer bijzonder te noemen en brengt vreugde in de harten van de jongste tot de oudste leden.”

Ook Panagiotis Rassias, bestuurslid van de taekwondoclub, spreekt namens alle leden en het bestuur zijn dankbaarheid uit: "Namens onze leden, vooral onze kinderen, en het bestuur wil ik de Vebego Foundation hartelijk bedanken."

De Vebego Foundation is verheugd over de impact van het project 'Mijn Inzet, Mijn Project' en zal blijven streven naar ondersteuning van waardevolle initiatieven zoals deze. Werk jij bij één van de Vebego-bedrijven en heb je ook een project dat een financiële bijdrage verdient? Dien jouw project of idee in bij Mijn Inzet, Mijn Project.

Meer nieuws

20240309 120206
Mijn Inzet, Mijn Project

Onvergetelijk dansavontuur in het Olympisch Stadion in Athene voor de meiden van X-Future

06-06-2024
< 1 min.
Onvergetelijk dansavontuur in het Olympisch Stadion in Athene voor de meiden van X-Future
VF Blog Header Rhönrad Afdeling
Mijn Inzet, Mijn Project

Mijn Inzet, Mijn Project support Rhönrad-afdeling TV Deilinghofen

15-04-2024
< 1 min.
Mijn Inzet, Mijn Project support Rhönrad-afdeling TV Deilinghofen
Afbeelding 6
Mijn Inzet, Mijn Project

Donatie geeft Marokkaanse kinderen een mooie toekomst

02-11-2023
< 1 min.
Donatie geeft Marokkaanse kinderen een mooie toekomst