Header Felix

Maak kennis met Felix Gröndwaldt, bestuurslid van de Vebego Foundation

We zijn verheugd om Felix Gröndwaldt voor te stellen als nieuw bestuurslid van de Vebego Foundation. Felix brengt een schat aan ervaring en een diepe betrokkenheid bij liefdadigheidswerk mee, wat hem een waardevolle aanvulling maakt op ons team.

Felix is verantwoordelijk voor de operationele zaken van de Vebego in Duitsland en maakt deel uit van het voormalige Hectas-team. Zijn uitgebreide kennis en ervaring binnen Vebego zijn van onschatbare waarde voor de groei en ontwikkeling van onze initiatieven.

 

Binnen de Foundation vertegenwoordigt Felix de Duitse Verbego-groep. Samen met zijn vrouw Annette is hij actief betrokken bij liefdadigheidswerk in Duitsland. “Ik vind het geweldig om deel uit te maken van de Foundation en een verschil te kunnen maken voor mensen in moeilijke situaties”, zegt Felix. Zijn passie voor het helpen van anderen drijft hem om actief bij te dragen aan de missie van de Vebego Foundation.

 

"Ontdek wat je voor anderen kunt doen en wat de Vebego Foundation voor jou kan betekenen."

 

Felix heeft duidelijke doelen voor ogen met zijn werk binnen de Foundation. “Ik wil de bekendheid van de Foundation vergroten en het aantal activiteiten uitbreiden”, legt hij uit. Hij hoopt dat de Foundation meer kan betekenen voor mensen in nood, voorbij de cijfers en statistieken. Felix gelooft sterk in de kracht van de Vebego-gemeenschap en wil anderen inspireren om betrokken te raken.

 

Felix heeft dan ook een inspirerende boodschap voor al zijn collega’s: “Ik vind dat Vebego veel meer te bieden heeft dan ik had verwacht. Het is de moeite waard om te ontdekken wat je voor anderen kunt doen en wat Vebego voor jou kan betekenen.”

 

Wij zijn enthousiast over de bijdrage die Felix levert aan de Vebego Foundation en kijken uit naar de positieve impact die hij samen met ons team zal realiseren.

Meer nieuws

Header Jacqueline Goedmakers
Bestuur

We stellen algemeen bestuurslid Jacqueline Goedmakers graag aan je voor

08-06-2024
< 1 min.
We stellen algemeen bestuurslid Jacqueline Goedmakers graag aan je voor
Header Helen Goutier (1)
Bestuur

Vebego Foundation stelt secretaris Helen Goutier voor

16-04-2024
< 1 min.
Vebego Foundation stelt secretaris Helen Goutier voor
Header Chantal Moerenhout (1)
Bestuur

Even voorstellen: Chantal Moerenhout, Bestuurslid België

15-04-2024
< 1 min.
Even voorstellen: Chantal Moerenhout, Bestuurslid België